Szkolenia otwarte: Wystąpienia publiczne bez tremy

Zapraszamy na szkolenie otwarte w Warszawie:

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE BEZ TREMY

Najbliższy termin: 2016 – szczegóły w przygotowaniu, Warszawa

Wystąpienia publiczne dotyczą coraz większej liczby osób pracujących w różnych zawodach. Istnieje mnóstwo poradników pomagających przygotować dobre przemówienie, prezentację przed zarządem, czy prelekcję na konferencji. Jednak niewiele miejsca poświęca się w nich na zjawisko tremy i naprawdę skuteczne sposoby pracowania z nim, tak, by działało stymulująco, a nie destrukcyjnie. Szkolenie zaprojektowane jest dla osób, które w swojej pracy spotykają się z sytuacjami wymuszającymi na nich występowanie przed grupą osób i prezentowanie przed nimi swojej opinii, efektów pracy, itp., jak również do osób odczuwających tremę przed wygłaszaniem prelekcji, wykładów, prowadzeniem szkoleń i innych form publicznych wystąpień.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób lepiej radzić sobie z wystąpieniami przed dowolnego rodzaju publicznością, jak wykorzystywać swoje osobiste cechy i predyspozycje, jak pracować ze zjawiskiem tremy i radzić sobie z trudnymi sytuacjami w czasie wystąpienia. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, z naciskiem na umiejętności praktyczne, wykorzystując m.in. zadania z teatru improwizowanego, ćwiczenia technik aktorskich, czy omówienia konkretnych przykładów wystąpień. Prezentacje uczestników, za ich zgodą, rejestrowane są za pomocą kamery wideo i przekazywane uczestnikom po szkoleniu.

Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili:

– przygotować się do przeprowadzenia wystąpienia na określony temat

– zidentyfikować i zminimalizować swoje obawy i destrukcyjne myśli i zachowania związane z wystąpieniem

– wprowadzać swój umysł w stan koncentracji i uważności

– wskazać słowa i zachowania, które służą dobremu wystąpieniu i które je osłabiają

– uatrakcyjnić swoje dotychczasowe wystąpienia wprowadzając do nich poznane zasady i wskazówki

– odnaleźć się w nietypowej lub trudnej sytuacji w czasie wystąpienia

– wskazać swoje indywidualne prezenterskie cechy charakterystyczne

Kto poprowadzi to szkolenie?

Beata Rzepka – trener biznesu, autorka książek „Work-life balance” (Onepress, 2016), „Efektywna komunikacja w zespole” (Samo Sedno, 2012), „Kariera na wysokich obcasach” (Onepress, 2012), „Kariera pod kontrolą” (Onepress, 2011), autorka artykułów w magazynie Personel i Zarządzanie, ekspert programu Biznes dla ludzi w TVN24 Biznes i Świat, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej, blogerka. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Personelem na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Europejską Szkołę Trenerów. Absolwentka 2-letnich warsztatów aktorstwa improwizacyjnego ANIMA. Członek Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Posiada kilkuletnie doświadczenie korporacyjne w obszarze HR. Jako trener prowadzi szkolenia dla biznesu oraz dla przedstawicieli zawodów prawniczych. Specjalizuje się w szkoleniach dla talentów i menedżerów z zakresu kompetencji społecznych, takich jak wystąpienia publiczne i medialne, zachowania statusowe, wykorzystanie technik improwizacji aktorskiej w biznesie, techniki retoryczne, skuteczny networking, czy zarządzanie skoncentrowane na efektach. Szkolenia prowadzi w stylu dynamicznym i angażującym, dając jednocześnie uczestnikom przestrzeń na doświadczanie i refleksję. Koncentruje się na stronie praktycznej poruszanych zagadnień, projektuje gry i interaktywne narzędzia szkoleniowe, z których korzysta w pracy szkoleniowej. Miłośniczka gier planszowych i zagadek logicznych.

Termin: 2016 – szczegóły w przygotowaniu

Czas trwania: 10.00-18.00

Przyjdź proszę tak, by być gotowym zacząć szkolenie o 10. W trakcie szkolenia będzie ok. 1.5 godzinna przerwa obiadowa oraz kilka krótszych przerw na kawę.

Miejsce: Warszawa, Żurawia 22/613

Cena:   695 zł

Limit miejsc: 12 osób. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność wpłat.

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA SZKOLENIU WYSYŁAJĄC WIADOMOŚĆ NA ADRES: beata@selfcompany.pl