51 najpopularniejszych technik retorycznych używanych przez polityków, mówców i prezenterów


!

You are admin: Click here to try debug (or eee a exclamation point ! above ?. Hover over to see error message.)

Po mojej analizie debaty wyborczej między Ewą Kopacz i Beatą Szydło dostałam od was dużo miłych słów odnośnie tego, co napisałam. Pisaliście do mnie, że zobaczyliście debatę od zupełnie nowej strony, a przy tym dowiedzieliście się sporo nowych rzeczy. Bardzo mnie to cieszy i w związku z tym przygotowałam dla was 17 stron tekstu (z kilkoma dosłownie zdjęciami) pt.

„51 najpopularniejszych technik retorycznych uzywanych przez polityków, mówców i prezenterów”.

Bowiem technik retorycznych jest znacznie więcej niż opisałam w poście z analizą debaty!


Mój mini-poradnik przedstawia popularne techniki retoryczne, które są nieustannie nadużywane w przestrzeni publicznej. Techniki podzielone są na kategorie, każda z technik jest omówiona i zilustrowana konkretnym przykładem wypowiedzi.


Materiał ten przeznaczony jest dla osób zainteresowanych zwiększeniem swoich kompetencji zarówno w wychwytywaniu w wypowiedziach innych ludzi nadużyć erystycznych, jak i w budowaniu skutecznej argumentacji, opartej na faktach, a nie na pustej retoryce.


Mini-poradnik dostępny jest za darmo dla osób, które zapiszą się na newsletter. W newsletterach natomiast nie znajdziecie pustego gadania, nudy i lania wody, tylko konkretne porady dla was – bo odpowiadam na realne pytania i wątpliwości na temat wystąpień zadane mi przez czytelników i klientów.


Zapraszam do zapisu na newsletter i pobrania „51 najpopularniejszych technik retorycznych używanych przez polityków, mówców i prezenterów”!


Możesz zapisać się poniżej:speech-67628_1920